22. 1. 2015

Workshop Copywriting 2.0 - proměňte návštěvníky v zákazníky

Rubrika: Školení

Zamysleli jste se někdy opravdu nad tím, jestli texty na vašich stránkách nebo stránkách vašich klientů dokáží prodat produkt, který nabízíte? Nevíte, jak to posoudit, nebo už teď víte, že ty texty za moc nestojí? Přijďte na naše školení copywritingu, kde vás naučíme, jak proměnit návštěvníky v zákazníky.

Image 0

  • Kdy: 10. 2.
  • V kolik: 16:30 - 18:30
  • Kde: v Coolworkingu (ul. Československé armády 254,  Hradec Králové)
  • Cena: 100,- Kč předem, 150,- Kč na místě
  • Registrace zde
  • Facebook událost
  • Pro koho: Především pro ty, kteří již spravují nebo vlastní web či e-shop a chtějí to dělat lépe, efektivněji podle nejnovějších trendů a strategií. Pro budoucí podnikatele a lidi zajímající se o online marketing.

    Workshop není uzpůsoben pro úplné začátečníky a všem doporučujeme si předem přečíst alespoň pár článků o copywritingu, abyste nebyly na školení úplně v lese.

Copywriting - Proměňte návštěvníky v zákazníky

Toto školení vám doručí specialista na obsahový marketing a copywriter Libor Pelikán. Díky zkušenostem s prezentováním a odborným znalostem jsou jeho školení vždy pro všechny účastníky přínosem. Více o Liborovi najdete na jeho firemním profilu nebo na LinkedIn.

"Tento 2 hodinový workshop je určen všem, kdo chtějí mít na svém webu texty, které jim pomohou konvertovat čtenáře/návštěvníky v zákazníky. Jinými slovy pro každého, kdo vlastní web, e-shop nebo se podílí na tvorbě obsahu.

Během workshopu vás naučím, jak si vytvořit dokumenty, které pro vás do budoucna budou vodítkem při tvorbě jakéhokoli texty. Dozvíte se, jaké otázky klást v rámci průzkumu trhu, aby vám pomohli při tvorbě textů. Na reálném příkladu se podíváme, jak tvořit zásadní části textu. A v neposlední řadě si odnesete seznam důležitých prvků, které by měl každý dobrý text mít.

V úplném závěru svého workshopu vám prozradím zlaté pravidlo copywritingu."

Zaregistrujte se