Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod Podpora

Podpora

Tato stránka je určena především stávajícím klientům. Stránka obsahuje odkazy do administrčního centra, webového rohraní pro příjem pošty, návody, videonápovědy a další.

Usnadnění a návody

  • Jedná se o sekci blogu, která obsahuje odpovědi na nejčastější dotazy klientů, zejména nastavení emailových klientů, pomoc s nabíjením peněženky v jednostlivých administracích PPC systémů, srovnavačů a podobně.

Webmail

  • Webmail je webové rozhraní našeho emailového serveru, díky kterému se ke svým mailům můžete připojit z kteréhokoliv místa na internetu.

Administrační centrum

  • Administrační centrum obsahuje nastavení ftp serveru Vaší webové aplikace, statistiky návštěvnosti a možnost vytvoření nebo směrování emailových schránek.

Videonápovědy

  • Videonápovědy Vás provedou prostředím publikačního sytému EasyWeb od jeho instalace až po náročenější funkce. Jedná se o videa s mluveným doprovodem, kde vidíte přesný postup, jak potřebnou operaci provést.

Ke stažení

  • V sekci Ke stažení najdete kromě instalace publikačního systému, také řadu užitečných nástrojů, sloužících především k doladění systému u našich klientů a všechny důležité dokumenty ve formátu pdf.
734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit