Tvorba webových stránek Hradec Králové - CS Technologies s.r.o.

Tvorba webových stránek

“Vytváříme webové stránky na míru. Pro klienty, kteří míří k vrcholu”

Nenabízíme žádné šablony. Na míru vám vytvoříme webové stránky, které vás budou skutečně reprezentovat. Weby děláme s důrazem na grafickou stránku, uživatelskou přívětivost a přizpůsobujeme je i mobilním telefonům.

proč se rozhodnout pro nás

Co naše weby umí

Nemáme předem připravené řešení s danými funkcemi. Nové weby stavíme na základě analýzy potřeb zákazníků a na míru vašim představám. Tak, aby vás v ničem neomezoval.

Vše záleží na vašem přesném zadání. Chcete mít pouze reprezentativní web bez složitých funkcí? Ozvěte se nám. Bez problémů však zlvádneme i náročná zadání, konfigurátory, katalogy produktů, propojení s vašim systémem, poptávkový koš, notifikace a spoustu dalších funkcí.

Důraz klademe na responzivní UX design.

Webové stránky můžete kompletně obsluhovat přes náš vlastní redakční systém EasyWeb.

 • NAPOJENÍ NA VÁŠ SYSTÉM
 • PRODUKTOVÉ KATALOGY
 • KONFIGURÁTORY
 • POPTÁVKOVÝ KOŠ
 • E-MAILOVÉ I SMS NOTIFIKACE
 • POPTÁVKOVÉ A REZERVAČNÍ FORMULÁŘE
  E-shopy zásadně neděláme hned po první půlhodinové schůzce. Chci poznat, co děláte, vaše cíle i zákazníky a na základě toho hledáme možnosti, jak vám vytvořit e-shop, který nezapadne mezi průměr. E-shopům se věnuji skoro 10 let a to jsou přesně ty zkušenosti, které chci předat i vám.   
Adam Švanse - Jednatel společnosti
  Pro mě je důležitá úzká spolupráce s klientem a vzájemná důvěra. Jedině tak může e-shop růst a vydělávat. Není to o tom, že spustíme e-shop, nastavíme kampaně a tím to končí. Každý den hledáme nové cesty, jak váš e-shop posunout zase o krok dál. A to nás na tom baví.   
Daniel Bubák - Marketingový ředitel
  Kdykoliv navrhuji nový e-shop nebo vizuální identitu značky, tak kromě upřímně příjemného pocitu důvěry a svobody cítím i zodpovědnost za to, jak to celé dopadne. Grafiku pro vás navrhuji tak, jako by to byla moje vlastní zakázka. Vždy. Do grafiky netahám ego. Nikdy.   
Lukáš Kout - Vedoucí grafického studia

Jak naše weby vypadají

Žádné šablony, kde bychom jen změnili barvy a logo. Každý web je pro nás novým projektem. A u každého z nich je pro nás klíčové, aby hezky vypadal a především byl pro návštěvníky uživatelsky přívětivý.

Jak naše weby vydělávají klientům peníze

Webové stránky by vás nejen měly skvěle reprezentovat, ale především by měly přivádět nové zákazníky. A to je našim cílem. Tvorbě každého webu předchází podrobná analýza vašich cílů, zákazníků, trhu a propracované grafický návrh. Jedině tak jsme schopni navrhnout řešení, které skutečně funguje.

Navrhneme vám marketingové kampaně, které posunou vaše podnikání tam, kam patří - k vrcholu.

 • 368%

  Od spuštění e-shopu navýšení organické návštěvnosti o 338% a tržeb o 368%

  Serafinbyliny.cz

 • 6

  měsíců - doba, za kterou se vrátila investice do e-shopu po jeho spuštění

  Fomei.com

 • 171%

  Průměrný nárůst tržeb e-shopu po dvou letech od spuštění

  iDama.cz

 • 367%

  Nárůst tržeb hned po prvním roce provozu e-shopu

  Nelenprozelen.cz

Chcete si s námi promluvit o svém projektu?

Kontaktujte nás