Tvorba e-shopů na míru CS Technologies - Hradec Králové

Tvorba poctivých e-shopů na míru

“Vyvíjíme pokročilé e-shopy pro klienty, kteří míří k vrcholu”

Nenabízíme žádné "krabicové" řešení. Na míru vytvoříme e-shop, který vás nebude limitovat. Skutečně ničím. V pozadí stojí náš velice variabilní redakční systém, který vyřeší i ty nejnáročnější a nejneobvyklejší požadavky středních a velkých e-shopů.

Kontaktujte nás

proč se rozhodnout pro nás

Co naše e-shopy umí

Nemáme předem připravené řešení s danými funkcemi. Nové e-shopy stavíme na základě analýzy potřeb zákazníků a na míru vašim představám. Tak, aby vás e-shop v ničem neomezoval.

Připravíme vám cenové hladiny dle skupin odběratelů (B2B / B2C), neomezené možnosti parametrů a filtrování produktů, napojení na ekonomický systém, bonusové systémy pro zákazníky, online platby, správu zbožových srovnávačů a další funkce, které povedou k jedinému cíli - mít úspěšný e-shop.

 • PARAMETRY A FILTRY
 • CENOVÉ HLADINY
 • KONFIGURÁTORY
 • ONLINE PLATBY
 • NAPOJENÍ NA VÁŠ SYSTÉM
 • E-MAILOVÉ I SMS NOTIFIKACE
  E-shopy zásadně neděláme hned po první půlhodinové schůzce. Chci poznat, co děláte, vaše cíle i zákazníky a na základě toho hledáme možnosti, jak vám vytvořit e-shop, který nezapadne mezi průměr. E-shopům se věnuji skoro 10 let a to jsou přesně ty zkušenosti, které chci předat i vám.   
Adam Švanse - Jednatel společnosti
  Pro mě je důležitá úzká spolupráce s klientem a vzájemná důvěra. Jedině tak může e-shop růst a vydělávat. Není to o tom, že spustíme e-shop, nastavíme kampaně a tím to končí. Každý den hledáme nové cesty, jak váš e-shop posunout zase o krok dál. A to nás na tom baví.   
Daniel Bubák - Marketingový ředitel
  Kdykoliv navrhuji nový e-shop nebo vizuální identitu značky, tak kromě upřímně příjemného pocitu důvěry a svobody cítím i zodpovědnost za to, jak to celé dopadne. Grafiku pro vás navrhuji tak, jako by to byla moje vlastní zakázka. Vždy. Do grafiky netahám ego. Nikdy.   
Lukáš Kout - Vedoucí grafického studia

Jak naše e-shopy vypadají

Žádné šablony, kde bychom jen změnili barvy a logo. Každý e-shop je pro nás novým projektem. A u každého z nich je pro nás klíčové, aby skvěle vypadal a především byl pro návštěvníky uživatelsky přívětivý.

Jak naše e-shopy vydělávají klientům peníze

Tržby, zisk, návratnost investice. To je to, co každého v důsledku zajímá nejvíce. E-shop nezačneme vytvářet hned po první schůzce, nebo zavolání. Vždy tomu předchází podrobná analýza vašich cílů, zákazníků i trhu a desítky hodin při vymýšlení koncepce e-shopu. Jedině tak jsme schopni navrhnout řešení, které skutečně funguje.

Spuštěním e-shopu to nekončí, ale naopak začíná. Navrhneme vám marketingové kampaně, které posunou váš e-shop tam, kam patří - k vrcholu.

 • 368%

  Od spuštění e-shopu navýšení organické návštěvnosti o 338% a tržeb o 368%

  Serafinbyliny.cz

 • 6

  měsíců - doba, za kterou se vrátila investice do e-shopu po jeho spuštění

  Fomei.com

 • 171%

  Průměrný nárůst tržeb e-shopu po dvou letech od spuštění

  iDama.cz

 • 367%

  Nárůst tržeb hned po prvním roce provozu e-shopu

  Nelenprozelen.cz

Chcete si s námi promluvit o svém projektu?

Kontaktujte nás