Marketingová podpora - CS Technologies s.r.o.

Marketingová podpora

Reagujeme na současný trend toho, že si firmy chtějí dělat online marketing interně. Proto také nabízíme dlouhodobé konzultace a vedení pro firmy, které si našly zaměstnance, ale rádi by měly partnera pro zaškolení, konzultace a další vývoj. Chápeme totiž, že s těmi novinkami v online světě je


Kontaktujte nás

Jak to může celé probíhat?

Zjistíte, že chcete dělat online marketing in-house a najdete si na to člověka. Tady se může stát, že nový zaměstnanec bude buď kovaný v jednom z odvětví online marketingu, jako je např. správa srovnávačů, ppc kampaně nebo sociální sítě, ale tápe v jiném. Nebo má naopak trochu přehled o všem, ale potřebovali byste, aby dokázal jednotlivým kanálům porozumět do hloubky.

Jinou možností je, že nevíte, jak jeho práci vyhodnocovat a hodnotit. Může se stát, že sice bude nastavovat kampaně, tvořit obsah nebo pracovat na SEO, ale vy byste potřebovali definovat metriky, podle kterých zjistíte, zda jdete správným směrem.

Můžete nám nového zaměstnance představit a říct nám, jaké máte cíle. Připravíme návod, jak postupovat, jaké kanály začít řešit nejdříve. Jednotlivé aktivity buď necháte na něm, nebo s nimi můžeme pomoct.

marketingova-podpora

Co dalšího je součástí?

Reporting

Můžeme vám připravit interaktivní reporty v Google Data studio, kam připojíme jednotlivé kanály a vy tak uvidíte, jak si váš online marketing vede.

Konzultace marketingu a tipy na co se dál zaměřit

Někdo končí u PPC kampaní, někdo u srovnávačů, někdo u Facebooku. Ale to většinou není všechno. Až budete mít tohle zmáknuté, je čas se vrhnout na linkbuilding, práci s influencery, komunitou, nebo třeba affiliate marketing. Poradíme, jak dál a zajistíme, že váš business v žádné v klíčových oblastí nezaspí.

Pomůžeme vám při výměně zaměstnanců

Chápeme, že výběr správného pracovníka je občas nejistá sázka a někdy se vaše cesty prostě rozejdou. V takovém případě pomáháme s navázáním prací při předání novému zaměstnanci, abyste nepřišli o pracně budované prodejní kanály. Budeme mít náhled do toho, co se u vás děje, nového pracovníka pomůžeme zaškolit, případně dočasně převezmeme marketingové úkoly do doby, než budete mít možnost.

Kolik to stojí?

Cena za tuto službu začíná na 4000 Kč / měsíc. Nedílnou součástí jsou i školení vašeho zaměstnance. Tam se cena počítá individuálně v závislosti na rozsahu.

Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nám na naše číslo
cesta ZAKÁZKY
Vstupní analýza
Nejprve se musíme seznámit s vaším podnikáním a cíli. Na základě získaných informací navrhneme koncepci celého projektu včetně marketingové strategie.
O vstupní analýzu se postará
Chtel bych vědět více
Návrh informační architektury
Na základě důkladné analýzy klíčových slov a pochopení jednotlivých uživatelských scénářů navrhneme informační architekturu webu.
Architekturu webu navrhne
Chtel bych vědět více
Copywriting
Známe architekturu a víme ke komu mluvíme. Nastavíme komunikační tón a můžeme se pustit do tvorby obsahu.
O skvěle texty se postará tým našich externích copywriterů.

Chtel bych vědět více
Wireframe celého projektu
Než se vrhneme na design, je potřeba vytvořit drátěný model webu. Rozvržení webu musí vycházet z jednotlivých uživatelksých scénářů. Call to action prvky, UX testování, konzultace s designerem a koncepce webu je takřka ve finále.
O Vaši analyzu se postará
Chtel bych vědět více
Webdesign a UX/UI
Ačkoliv to možná bude znít zlváštně, tak nenavrhujeme design primárně podle toho aby vypadal hezky. Navrhujeme design tak, aby byl funkční.
O webdesign se postarají
Chtel bych vědět více
Příprava HTML/CSS
Na základě schváleného webdesignu naši kodéři provedou řez webu a nasadí jej na testovací doménu. Díky tomu získá projekt již reálnou podobu.
O kódování webu se Vám postará
Chtel bych vědět více
Programování
Zajištění správné funkčnosti webu je základ. Naši programátoři neřeší pouze základní logiku webu, ale dokáží připravit veškeré předem vyspecifikované funkcionality.
O programování se postarají
Chtel bych vědět více
Copyediting a plnění webu
Na základě dodaných podkladů naplníme váš web obsahem. Ještě než se tak stane, naše editorka veškerý obsah projde a připraví ho do ideální podoby.
O editaci obsahu se postará
Chtel bych vědět více
Testování a analytika
Abychom před spuštěním odladili veškeré nedostatky, testujeme web na různých zařízeních. Pro váš web pak implementujeme analytické nástroje, díky kterým sbíráme data, která následně vyhodnocujeme.
O testování a analytiku se postarají
Chtel bych vědět více
Spouštíme web
Vše máme připraveno a otestováno, jdeme do ostrého provozu. Tím naše práce nekončí, jsme stále v kontaktu a navrhujeme změny a vylepšení.
O Váš projekt se postarají
Chtel bych vědět více
Online marketing
Míříme k našemu společnému cíli. Online marketing je široký pojem, ale už z analýzy máme stanovenou strategii právě pro Váš projekt, kterou se řídíme.
O online marketing se postarají
Chtel bych vědět více
A/B testování a inovace
Sledujeme a učíme se novým trendům. Nenecháme Vás v tom. Navrhneme inovace a budeme pracovat na zlepšení konverzního poměru. Veškeré změny budeme testovat a dle výsledků web upravovat.
O testování a inovace se postarají
Chtel bych vědět více
Vrchol tvorby zakázky
Projekt funguje skvěle a na obou stranách panuje spokojenost se spoluprací. Proto se společně pouštíme do dalších nových výzev a projektů.
O Vaši spokojenost se stará
Chtel bych vědět více
Napsali o nás
  Na spolupráci s firmou CS Technologies oceňuji individuální přístup k řešení problémů s ohledem na propojení publikačního systému EasyWeb s vlastním firemním systémem K2 a rychlou komunikaci. Všechny naše požadavky jsou vždy vyřízeny k naší plné spokojenosti. Nadstavbou je správa marketingových kampaní e-shopu včetně sociálních sítí a cenné rady, aby byl výkon všech komunikačních kanálů co nejefektivnější. Využíváme rovněž grafických služeb, které jsou na vysoké úrovni.   
Tomáš Horáček - iDama.cz
  Dlouho jsme hledali partnera, až jsme našli tvůrčí doupě jménem CS Technologies. Aneb spousta „ajťáků“, kteří rozumí své práci. Domlouvají se spolu, vymýšlí a hledají způsoby a cesty, jak vytvořit řešení, které je podle vašich představ a zároveň funguje. Jsou spolehliví a problémy řeší ihned. Navíc jsou to sympaťáci. :-)   
Anna Boudyšová - nelenprozelen.cz
  Školení týmu v CS Technologies bylo jedno z nejlepších školení, které jsem pro firmy dělal. Nadšený a zaujatý tým pro to, dělat všechno jinak a lépe byl pro mne skvělým publikem. Po 2 školeních jsem odjížděl s pocitem, že tu vzniká tým lidí, který tuto firmu může dostat na špičku oboru a to nejenom kvalitou služeb, ale zejména proklientským a lidským přístupem. Držím jim palce a doufám v jejich další úspěchy.  
Pavel Ungr - pavelungr.cz