Audit PPC - CS Technologies s.r.o.

Audit PPC

Víte, jak jsou na tom vaše PPC kampaně?
Podíváme se na ně a řekneme vám, kde je možné dosahovat lepších výsledků.
Co byste měli udělat rovnou a co můžete odložit na později.

Pro koho se audit hodí?

  1. PPC kampaně si nastavujete a spravujete sami, jen jim možná nemůžete dát tolik času, kolik by si zasloužily

  2. Máte svého člověka na Google Ads, kampaně na Skliku řeší přímo lidé ze Seznamu a Facebook si spravujete sami. Typicky ale "levá ruka neví, co dělá pravá" a chtěli byste tohle sjednotit.

  3. O PPC se vám stará najatá agentura, nebo freelancer. Vy si ale nejste jistí, jestli odvádí za svou odměnu dobrou práci. Možná se nevyznáte v tom,co vám vlastně reportují a jak moc se kampaním věnují.

  4. Založili jste si reklamní účty, nastavili kampaně, nebo měli pomoc od konzultantů z Skliku a dál se "nic moc neděje" a očekávaný přínos se nedostavil.

  5. Chcete zkrátka vědět, jestli nevyhazujete peníze na reklamu z okna. Nebo rovnou vydělat víc.

Co všechno při auditu zkontrolujeme:

  1. Rozdělení a strukturu kampaní. Jestli odpovídá struktuře vašeho webu a klíčová slova a reklamy jsou zvoleny tak, aby odpovídaly vstupní stránce.

  2. Publika a vhodnost cílení. Podíváme se, na jaká publika cílite, jestli to odpovídá vaši strategii a také to, kdo je z cílení vyloučen.

  3. A/B testování. Zjistíme, jestli se ve vašem účtu testuje více znění reklam, a dál pracuje s těmi úspěšnějšími.

  4. Frekvence úprav. Omrkneme, jestli se kampaně pravidelně aktualizují, nebo účet spíš běží samospádem.

  5. I to dobré. Nejsme věční kritici a škarohlídi, protože sami víme, že kritizovat je snadné. Vypíchneme i dobrá řešení a vhodné příklady čeho se držet, nebo ještě vylepšit.

Z našeho auditu vznikne report, který vám zašleme a můžete si ho v klidu projít. Pokud vám něco nebylo jasné, zavoláme si a všechno vysvětlíme. Základní audit PPC kampaní a konzultace je zdarma. Výsledkem budou doporučení, co upravit. Samozřejmě to tím zdaleka nemusí končit. Pokud nebudete vědět, “kam sáhnout” navrhneme možnosti spolupráce tak, aby o vaše kampaně bylo postaráno.

Jak vše probíhá?

 • Dáte nám vědět, že máte o audit zájem Buď pošlete poptávku, nebo zavoláte Danovi.
 • Probereme vaše podnikání a zhruba nám přiblížíte cíle, které by měla vaše PPC reklama pomáhat plnit.
 • Nasdílíme vám přístup k účtu. Bohatě stačí pro čtení. V této fázi vám rozhodně nic měnit nebudeme, to se nebojte.
 • Uděláme analýzu kampaní a zpracujeme ji do přehledného reportu. Ten vám odešleme na mail. Bude obsahovat zhodnocení současného stavu podle bodů popsaných výše. Srozumitelně k reportu připíšeme, na co se zaměřit jako první, co vylepšit potom a co je naopak dobře udělané. Pokud budete chtít, zavoláme si probereme další možnosti na vylepšení výkonu vaši reklamy.
Mám zájem o audit marketingu
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nám na naše číslo
cesta ZAKÁZKY
Vstupní analýza
Nejprve se musíme seznámit s vaším podnikáním a cíli. Na základě získaných informací navrhneme koncepci celého projektu včetně marketingové strategie.
O vstupní analýzu se postará
Chtel bych vědět více
Návrh informační architektury
Na základě důkladné analýzy klíčových slov a pochopení jednotlivých uživatelských scénářů navrhneme informační architekturu webu.
Architekturu webu navrhne
Chtel bych vědět více
Copywriting
Známe architekturu a víme ke komu mluvíme. Nastavíme komunikační tón a můžeme se pustit do tvorby obsahu.
O skvěle texty se postará tým našich externích copywriterů.

Chtel bych vědět více
Wireframe celého projektu
Než se vrhneme na design, je potřeba vytvořit drátěný model webu. Rozvržení webu musí vycházet z jednotlivých uživatelksých scénářů. Call to action prvky, UX testování, konzultace s designerem a koncepce webu je takřka ve finále.
O Vaši analyzu se postará
Chtel bych vědět více
Webdesign a UX/UI
Ačkoliv to možná bude znít zlváštně, tak nenavrhujeme design primárně podle toho aby vypadal hezky. Navrhujeme design tak, aby byl funkční.
O webdesign se postarají
Chtel bych vědět více
Příprava HTML/CSS
Na základě schváleného webdesignu naši kodéři provedou řez webu a nasadí jej na testovací doménu. Díky tomu získá projekt již reálnou podobu.
O kódování webu se Vám postará
Chtel bych vědět více
Programování
Zajištění správné funkčnosti webu je základ. Naši programátoři neřeší pouze základní logiku webu, ale dokáží připravit veškeré předem vyspecifikované funkcionality.
O programování se postarají
Chtel bych vědět více
Copyediting a plnění webu
Na základě dodaných podkladů naplníme váš web obsahem. Ještě než se tak stane, naše editorka veškerý obsah projde a připraví ho do ideální podoby.
O editaci obsahu se postará
Chtel bych vědět více
Testování a analytika
Abychom před spuštěním odladili veškeré nedostatky, testujeme web na různých zařízeních. Pro váš web pak implementujeme analytické nástroje, díky kterým sbíráme data, která následně vyhodnocujeme.
O testování a analytiku se postarají
Chtel bych vědět více
Spouštíme web
Vše máme připraveno a otestováno, jdeme do ostrého provozu. Tím naše práce nekončí, jsme stále v kontaktu a navrhujeme změny a vylepšení.
O Váš projekt se postarají
Chtel bych vědět více
Online marketing
Míříme k našemu společnému cíli. Online marketing je široký pojem, ale už z analýzy máme stanovenou strategii právě pro Váš projekt, kterou se řídíme.
O online marketing se postarají
Chtel bych vědět více
A/B testování a inovace
Sledujeme a učíme se novým trendům. Nenecháme Vás v tom. Navrhneme inovace a budeme pracovat na zlepšení konverzního poměru. Veškeré změny budeme testovat a dle výsledků web upravovat.
O testování a inovace se postarají
Chtel bych vědět více
Vrchol tvorby zakázky
Projekt funguje skvěle a na obou stranách panuje spokojenost se spoluprací. Proto se společně pouštíme do dalších nových výzev a projektů.
O Vaši spokojenost se stará
Chtel bych vědět více
Napsali o nás
  Na spolupráci s firmou CS Technologies oceňuji individuální přístup k řešení problémů s ohledem na propojení publikačního systému EasyWeb s vlastním firemním systémem K2 a rychlou komunikaci. Všechny naše požadavky jsou vždy vyřízeny k naší plné spokojenosti. Nadstavbou je správa marketingových kampaní e-shopu včetně sociálních sítí a cenné rady, aby byl výkon všech komunikačních kanálů co nejefektivnější. Využíváme rovněž grafických služeb, které jsou na vysoké úrovni.   
Tomáš Horáček - iDama.cz
  Dlouho jsme hledali partnera, až jsme našli tvůrčí doupě jménem CS Technologies. Aneb spousta „ajťáků“, kteří rozumí své práci. Domlouvají se spolu, vymýšlí a hledají způsoby a cesty, jak vytvořit řešení, které je podle vašich představ a zároveň funguje. Jsou spolehliví a problémy řeší ihned. Navíc jsou to sympaťáci. :-)   
Anna Boudyšová - nelenprozelen.cz
  Školení týmu v CS Technologies bylo jedno z nejlepších školení, které jsem pro firmy dělal. Nadšený a zaujatý tým pro to, dělat všechno jinak a lépe byl pro mne skvělým publikem. Po 2 školeních jsem odjížděl s pocitem, že tu vzniká tým lidí, který tuto firmu může dostat na špičku oboru a to nejenom kvalitou služeb, ale zejména proklientským a lidským přístupem. Držím jim palce a doufám v jejich další úspěchy.  
Pavel Ungr - pavelungr.cz