22. 1. 2015

Školení Základní byznys strategie na Facebooku

Rubrika: Školení

Spravujete firemní stránku na Facebooku a nevíte si rady s tím co postovat, jak často přispívat a které metriky jsou pro vás důležité? Pomůžeme vám s tím. Naučíme vás, jak si sestavit vlastní byznys strategii pro Facebook na našem školení.

Image 0

  • Kdy: 17. 2.
  • V kolik: 16:30 - 18:30
  • Kde: v Coolworkingu (ul. Československé armády 254,  Hradec Králové)
  • Cena: 100,- Kč předem, 150,- Kč na místě
  • Registrace zde
  • Facebook událost
  • Pro koho: Především pro ty, kteří již spravují nebo vlastní web či e-shop a chtějí to dělat lépe, efektivněji podle nejnovějších trendů a strategií. Pro budoucí podnikatele a lidi zajímající se o marketing na sociálních sítích.

    Workshopy nejsou uzpůsobeny pro úplné začátečníky a všem doporučujeme si předem přečíst alespoň pár článků k dané problematice, abyste nebyly úplně v lese.

Základní business strategie na Facebooku

Tímto školením vás provede ostřílený online marketér Vlasi. Od chvíle, kdy si poprvé osvojil marketing na sociálních sítích, dokáže sestavovat úspěšné marketingové strategie stejně snadno, jako my ostatní stavíme lego. Více o Honzovi Vlasákovi najdete na jeho firemním profilu nebo na LinkedIn.

"2 hodiny nabité tipy a příklady z firemní sféry sociálních sítí. Chcete vědět, co na Facebooku je už přežitek, kam se sociální síť ubírá, jaké jsou nejnovější fíčury a jak to vlastně celé dělat? Přijďte si poslechnout Honzu Vlasáka a jeho Základní business strategie na Facebooku. Čerpat bude z vlastních zkušeností a předá vám spousty informací, které během své práce načerpal.

Nezáleží na tom, jestli už nějakou Facebookovou stránku spravujete, nebo ne. Ukážeme si největší faily, kterých se dopouští i velké zahraniční značky, nebo naopak - jak dokázaly malé značky raketově vystřelit, když se dobrý nápad uchytí. Podíváme se, na co nezapomenout při tvorbě nových Facebookových stránek a jak zvládat komunikaci s prudícími fanoušky.

V závěru se podíváme na Facebookové reklamy a zodpovím vaše případné dotazy."

Zaregistrujte se