Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod Blog Školení
100 Kč
<%# Container.GetData("UserText2") %>

Školení SEO 2015 @ Coolworking

22.01.2015
2015-01-22

Řešíte pozici vašich stránek ve fulltextových vyhledávačích (Google, Seznam) a říkáte si: “Proč nejsme na prvních pozicích?” Máme pro vás odpovědi i řešení.

Image 0

  • Kdy: 3. 2., 10. 2., 17. 2. a 24. 2. 2015
  • V kolik: 16:30 - 18:30
  • Kde: v Coolworkingu (ul. Československé armády 254,  Hradec Králové)
  • Cena: 100,- Kč předem, 150,- Kč na místě (cena je uvedena za 1 workshop)
  • Registrace zde
  • Facebook událost
  • Pro koho: Především pro ty, kteří již spravují nebo vlastní web či e-shop a chtějí to dělat lépe, efektivněji podle nejnovějších trendů a strategií. Pro budoucí podnikatele a lidi zajímající se o online marketing, kteří již mají nějaké zkušenosti nebo alespoň základní teoretické znalosti dané problematiky.

    Workshopy nejsou uzpůsobeny pro úplné začátečníky a všem doporučujeme si předem přečíst alespoň pár článků o SEO, abyste nebyly úplně v lese.

SEO 2015 - Nové trendy ve vyhledávání

Autorem tohoto školení je Adam Švanse, jednatel společnosti CS Technologies s.r.o. a SEO konzultant s velkým přesahem do celého online marketingu. Více o Adamovi najdete na jeho firemním profilu nebo na LinkedIn.

Anotace ke školení

"Tento 2 hodinový workshop je určen každému, kdo se zajímá o dohledatelnost svého webu nebo webu svých klientů. Společně zboříme několik mýtů o vyhledávačích a představíme si současné trendy jejich vývoje.

A nezůstaneme jen u teorie a metrik vyhledávačů.  Zaměříme se také na praktické vyžití jednotlivých postupů. Ukážu vám, jak připravit marketingovou strategii, díky které dokážete přivést více relevantních návštěvníků na váš web.

Školení jsme koncipovali tak, abyste mohli ihned po jeho skončení začít s nově nabitými znalostmi pracovat na vlastní marketingové strategii."

Zaregistrujte se 

734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit