22. 1. 2015

Školení Placená reklama na internetu

Rubrika: Školení

Placená reklama na internetu je velmi efektivní marketingový nástroj. Pokdu se dělá dobře. V opačném případě jde spíše o vyhazování peněz z okna. Jestli vás zajímá, jak maximálně využít prostředků které investujete do reklamy na internetu, přijďte na naše školení.

Image 0

  • Kdy: 24. 2.
  • V kolik: 16:30 - 18:30
  • Kde: v Coolworkingu (ul. Československé armády 254,  Hradec Králové)
  • Cena: 100,- Kč předem, 150,- Kč na místě
  • Registrace zde
  • Facebook událost
  • Pro koho: Především pro ty, kteří již spravují nebo vlastní web či e-shop a chtějí to dělat lépe, efektivněji podle nejnovějších trendů a strategií. Pro budoucí podnikatele a lidi zajímající se o placenou reklamu na internet, kteří již mají nějaké zkušenosti nebo alespoň základní teoretické znalosti dané problematiky.

    Workshopy nejsou uzpůsobeny pro úplné začátečníky.

Placená reklama na internetu

Image 4

Autorem a lektorem tohoto školení není nikdo jiný než uznávaná PPC specialistka Markéta Valentová. Její specializací je placená reklama na internetu a dokáže rovněž poradit s úpravami na webu, které vedou k vyššímu konverznímu poměru. Více o Markét najdete na jejím firemní profilu nebo na LinkedIn.

"Na tomto workshopu ráda uvidím všechny, kteří mají, nebo spravují webové stránky, a chtějí zvýšit svou návštěvnost a zisk.

Během něj vás provedu současným světem vyhledávačů. Zaměříme se na to, jak nejlépe reklamu nastavit, na koho ji cílit a co všechno ji může ovlivnit.

Naučím vás, jak vše dělat efektivně, abyste neutráceli v systémech nesmyslně velké částky a zároveň výrazně zvedli zisk svého webu.

A také, jak se podívat na své stránky a uvidět, případně opravit špatně fungující části."

Zaregistrujte se