1. 2. 2014

Firmy.cz mění od dubna podobu i funkce

Rubrika: SEO a on-line marketing

Nejznámější a nejnavštěvovanější český katalog Firmy.cz mění od dubna svoji podobu a princip fungování. Vyzkoušejte si betaverzi!

Co se změní na Firmy.cz pro majitele?

Nově budou mít možnost do katalogu vložit firmy veškeré své údaje zdarma a princip propagace zápisu se změní z placeného zápisu na aukční nabídky za prokliky pro lepší pozice, podobně jako to známe například z Skliku.

Inzerce bude od 10 Kč denně a bude se nastavovat interaktivně v novém administračním prostředí. Takto zvýhodněná firma bude navíc propagována i na Mapy.cz a bude moci přidávat akční nabídky a slevy na další portály.

Pokud si chcete nový portál vyzkoušet, máte možnost na beta.firmy.cz
Budeme rádi, když se o zkušenosti s novou verzí podělíte s ostatními a přispějete do komentářů.

Image 2


 

Jak budou vypadat Firmy.cz pro uživatele?

Pro uživatele se design velmi zjednoduší, tak jako u ostatních služeb, které prošli kosmetickými úpravami. Celý koncept nových vzheldů u služeb Seznamu se tak ještě více sjednotí.

Změnou designu si již v minulém roce prošli například Stream.cz a veškeré mobilní verze služeb. Seznam uvažoval i nad změnou vzhledu vlastního vyhledávače, od kterého v Čechách nakonec upustil. Jeho vzhled si však můžete vyzkoušet alespoň u našich sousedů na Slovensku.

Image 3

Z pohledu uživatelů budou více vidět ty nejbližší firmy a lidé si budou jednotlivé kategorie a vlastnosti firem filtrovat. Například pokud chtějí zobrazit jen prodejce, u nichž lze platit kreditní kartou apod.