Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod Blog Aktuality

Náš grafik dobývá mezinárodní grafické fórum

02.05.2014
2014-05-02

Lukáš Kout je firemním grafikem, fantastou a v poslední době také držitelem několika prestižních ocenění mezinárdního grafického fóra Shadowness.

Čas od času narazíte na internetu na grafiku, která bere dech. Právě fórum Shadowness je místem, kde ji najdete. Svá díla zde prezentují nejlepší umělci, fotografové a grafici z celého světa, jak říká sama facebooková stránka Shadowness.

Toto fórum uděluje nejlepším umělcům různá ocenění a právě náš mírně světloplachý umělec tento týden jedno z těchto ocenění získal. A nebylo to poprvé.

Image 1

Jak to na Shadowness funguje?

Každý umělec si zde může založit svůj profil a poté vkládat svá díla. Tak jako Lukáš, tam poté má svou galerii a pokud je některé jeho dílo dobře hodnoceno, porotci ho mohou vybrat do Daily inspiration. Jde o nejlépe hodnocené práce z jednoho dne, které slouží pro inspiraci ostatním.

U toho to ale nekončí. Nejlepší dílo dne získává Daily Feature Award a nějakou dobu září na domovské stránce Shadowness.

Lukáš se svou poslední prací Eya získal obě zmíněná ocenění.

Image 0

Na grafice záleží!

Grafika je dnes velmi žádaná a uznávaná. Podívejte se do této přehledné infografiky, jak náš mozek vnímá vizuální vjemy. Až 60% lidí svá rozhodnutí staví na tom, co vidí, a ve webovém designu i online marketingu je hezká grafika zcela zásadní. Proto jsme také rádi, že Lukáše v naší firmě máme, a přejeme mu spoustu dalších úspěchů a ocenění.


Foto: shadowness.com
734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit