Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod Blog SEO a on-line marketing

Gmail sponsored promotion - reklamní novinka od Google

05.03.2014
2014-03-05

Google pro nás připravil s přicházejícím jarem stejně svěží novinku v podobě direct mailingu přímo do vaší schránky. Seznamte se s Gmail sponsored promotions!

Image 1

GSP se tváří jako klasický reklamní email

Reklama se objevuje v mailové záložce "Promo akce" (Promotions). Zjistíte, že se dostanete nejen k textu, ale po načtení emailu se zobrazí vizuálně atraktivnější newsletter s velkými obrázky a upoutávkami.

Jedná se možná pro mnohé o atraktivnější a přívětivější cestu, jak se k reklamě dostat, než u běžných Gmail ads, které se zobrazují nad maily nebo v pravém sloupci. Bude mít u uživatelů příznivou odezvu jako více user friendly řešení, nebo bude působit jako spam? Celá záležitost se dá pohodlně vypnout tím, že si záložku deaktivujete.

Image 2

A na jaké informace a reklamy se můžete těšit? Google nám zasílá tuto reklamní masáž podle našich zájmů, klíčových slov, nákupních návyků na internetu, od jakých webů dostáváme mailem novinky, kde pracujeme apod.

Image 3

Tato horká novinka v České republice běží již týden, zapojila se do ní například společnost Mall.cz a jistě se brzy můžeme “těšit” na spoustu dalších.

O účinnosti reklamy můžeme pouze spekulovat. Raději se pustíme do testování a přineseme vám přesnější čísla.

Tak abyste nebyli překvapení, až otevřete svůj Gmail. ;)
Zdroj: wordstream.com, googlesystem.blogspot.cz, iprospectcommunicate2.com

734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit