ComGate nabízí nově také platební terminály - CS Technologies s.r.o.
08.07.2019

ComGate nabízí nově také platební terminály

Autor: Adam ŠVANSE
Rubrika: Aktuality

Zásadní novinkou u ComGate v roce 2019 jsou platební terminály, které vám umožňují přijímat karetní platby na pobočkách. Nabídka je opět výhodná a férová (0,99 % z transakce nebo méně), a navíc se pro stanovení procenta z transakcí objemy na platební bráně a platebních terminálech sčítají.

Prostě a jednoduše se vaše sazba bude automaticky měnit podle objemu transakcí, které v daném měsíci budete realizovat.

  • Při objemu transakcí do 30 tis. Kč / měs. je nově sazba z transakcí 0,99 % a pronájem terminálu za 249 Kč / měs.
  • Při objemu transakcí do 100 tis. Kč / měs. je nově sazba z transakcí 0,99 % a pronájem terminálu za 149 Kč / měs.
  • Při objemu 100 - 500 tis. Kč / měs. je sazba z transakcí 0,89 % a pronájem terminálu za 99 Kč / měs.
  • Pro objem 500 tis. - 3 mil. Kč / měs. je sazba z transakcí 0,79 % a pronájem terminálu je zdarma.

Terminály umožňují realizovat transakce nejrozšířenějšími kartami jako je VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Na terminálech můžete také přijímat platby prostřednictvím služeb Google Pay a Apple Pay anebo terminál využít pro EET hlášení.

V nabídce jsou moderní a spolehlivá zařízení společnosti PAX. Mobilní terminál s připojením přes wifi nebo mobilní data i stacionární zařízení s ethernetovým připojením a PIN padem. Díky vzdálené správě zařízení dostanete terminál, který má nainstalované nejnovější aktualizace a je připravený k provozu.

Image 0

Informace o transakcích platebním terminálem naleznete ve svém klientském portále ComGate, stejně jako transakce z platební brány. Volitelně můžete také na terminálu zadávat variabilní symbol nebo jiné ID ke každé platbě, abyste zautomatizovali zpracování údajů o transakcích.

Další výhodou platebních terminálů od ComGate je možnost přijímat platby odděleně ve dvou měnách (CZK nebo EU), anebo to, že je možné jeden terminál využívat pro několik obchodníků současně. To oceníte v situaci, kdy například prodáváte vybrané druhy zboží pod jiným IČ.

Pokud máte zájem přijímat platby kartou na svých pobočkách, ozvěte se ComGate. Proces aktivace není složitý. Terminál vám po podpisu smlouvy přiveze kurýr a můžete začít přijímat platby hned po rozbalení.