Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod CMS

Publikační systém (redakční systém, CMS)

EW home

EasyWeb je naše řešení publikačního systému vycházející z nejnovějších technologických možností. K editaci vašich webových stránek pomocí publikačního systému EasyWeb se nepoužívá internetový prohlížeč, tak jako je tomu u některých konkurenčních produktů. Nabízíme vlastní aplikační prostředí, které umožňuje hned několik výhod. Hlavní z nich je bezesporu rychlost a uživatelská přívětivost. Editační rozhraní si můžete stáhnout na našich internetových stránkách v sekci ke stažení a pokud máte přidělený účet, můžete si jej nainstalovat i na více počítačů. Dají se editovat uživatelské účty pro vaše zaměstnance, kde lze každému uživateli určit přístup jen do sekcí, které chcete, aby spravoval.

logo-easyweb 

Systém je propojitelný s celou řadou účetních systémů přes dnes již standardní rozhraní XML. Při vývoji se velice soustředíme na podporu srovnávačů zboží a sestavování XML feedů včetně hromadného nastavení CPC a kategorizace. Velkou výhodou je implementace platebních systémů Pay U, GoPay a PayPal s tím, že veškeré informace o platbách můžete sledovat přímo v EasyWebu. Systém dále zajistí pravidelný import produktů od dodavatelů a dokáže synchronizovat nabídku auto-moto serverů, jakými jsou např. TipCars a TipMoto. V případě zájmu Vám systém rádi předvedeme nebo Vám poskytneme DEMO. Více informací najdete přímo na stránkách www.easyweb.cz.

734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit