Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod Co o nás říkají...
Roman Bašta - Dike s.r.o.
"Považuju se za špatného a nevzdělaného uživatele. A z toho důvodu velmi oceňuju způsob vedení workshopu, strukturování témat, srozumitelnost obsahu, příklady a celkovou péči. A ještě něco, co je nesmírně důležité. CS Technologies s.r.o. je ajťácká firma, která mluví česky."

Roman Bašta - Dike s.r.o.

Roman Kočvara
"Spolupráce se společností CS Technologies naší firmu SVEZENIČKO posunula zase o krok dále, především v oblasti internetového vyhledávání, SEO a následných prodejů našich služeb přes internet. Společnost má kreativní, schopný, mladý team lidí, kteří reagují flexibilně na naše požadavky. VŘELE DOPORUČUJI …"

Roman Kočvara - svezenicko.cz

Jitka Dimmerová - Auto SAS s.r.o.
"Školení pořádané společností CS Technologies splnilo očekávání. Je vidět velká snaha pomoci s problematikou SEO. Školení bylo kvalitně připravené, srozumitelné, organizace na 1 a atmosféra přátelská. Určitě doporučuji všem."

Jitka Dimmerová - Auto SAS s.r.o.

Filip Flach
"Hledal jsem firmu, která dokáže posunout moji webovou prezentaci na vyšší úroveň. Požadavky na moderní design, optimalizaci pro vyhledávání a snadnou obsluhu stránek dokonale splnila společnost CS Technologies. V ní jsem nalezl partnera, který problematice rozumí a je schopen nejen splnit mé požadavky, ale nabízet a realizovat zajímavá řešení na základě svých bohatých zkušeností. Pokud hledáte mladou, šikovnou firmu se zkušenostmi a perspektivou, mohu CS Technologies doporučit."

Filip Flach - RD NOBLES

Radka Rydlová, Renata Kopecká - manmat.cz
"Líbilo se mi podání informaci od lektora. Jasně, stručně bez zdlouhavého teoretického přednesu a hlavně s mnoha praktickými příklady, což si myslím, že dá člověku vždy nejvíc, aby danou problematiku pochopil. Koláče, káva, oběd - výborné."

Radka Rydlová, Renata Kopecká - manmat.cz

"Školení firmy CS Technologies můžeme jenom doporučit. Odnesli jsme si plno užitečných rad a informací. Tvorba webu není jednorázová činnost a je potřeba na ní neustále pracovat a přizpůsobovat se dnešním trendům vyhledávání. Užitečná byl zejména workshop (osobní konzultace), kde měl každý individuálně možnost lépe identifikovat své zákazníky a s pomocí specialistů vymyslet lepší přístup k marketingu a s tím související podoby webových stránek."

Luboš Stolář - suzuki-subaru.cz

Pavel Ungr
"Školení týmu v CS Technologies bylo jedno z nejlepších školení, které jsem pro firmy dělal. Nadšený a zaujatý tým pro to, dělat všechno jinak a lépe byl pro mne skvělým publikem. Po 2 školeních jsem odjížděl s pocitem, že tu vzniká tým lidí, který tuto firmu může dostat na špičku oboru a to nejenom kvalitou služeb, ale zejména proklientským a lidským přístupem. Držím jim palce a doufám v jejich další úspěchy."

Pavel Ungr - pavelungr.cz

"Výborné školení i pro úplné laiky, kteří mají co dočinění s firemním webem."

A. Marková - VENTURA - VENKOV s.r.o.

1
734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit