Co o nás říkají...

Roman Bašta - Dike s.r.o.
Považuju se za špatného a nevzdělaného uživatele. A z toho důvodu velmi oceňuju způsob vedení workshopu, strukturování témat, srozumitelnost obsahu, příklady a celkovou péči. A ještě něco, co je nesmírně důležité. CS Technologies s.r.o. je ajťácká firma, která mluví česky.
Roman Kočvara
Spolupráce se společností CS Technologies naší firmu SVEZENIČKO posunula zase o krok dále, především v oblasti internetového vyhledávání, SEO a následných prodejů našich služeb přes internet. Společnost má kreativní, schopný, mladý team lidí, kteří reagují flexibilně na naše požadavky. VŘELE DOPORUČUJI …
Jitka Dimmerová - Auto SAS s.r.o.
Školení pořádané společností CS Technologies splnilo očekávání. Je vidět velká snaha pomoci s problematikou SEO. Školení bylo kvalitně připravené, srozumitelné, organizace na 1 a atmosféra přátelská. Určitě doporučuji všem.
Filip Flach
Hledal jsem firmu, která dokáže posunout moji webovou prezentaci na vyšší úroveň. Požadavky na moderní design, optimalizaci pro vyhledávání a snadnou obsluhu stránek dokonale splnila společnost CS Technologies. V ní jsem nalezl partnera, který problematice rozumí a je schopen nejen splnit mé požadavky, ale nabízet a realizovat zajímavá řešení na základě svých bohatých zkušeností. Pokud hledáte mladou, šikovnou firmu se zkušenostmi a perspektivou, mohu CS Technologies doporučit.
Radka Rydlová, Renata Kopecká - manmat.cz
Líbilo se mi podání informaci od lektora. Jasně, stručně bez zdlouhavého teoretického přednesu a hlavně s mnoha praktickými příklady, což si myslím, že dá člověku vždy nejvíc, aby danou problematiku pochopil. Koláče, káva, oběd - výborné.
Tomáš Horáček
Na spolupráci s firmou CS Technologies oceňuji individuální přístup k řešení problémů s ohledem na propojení publikačního systému EasyWeb s vlastním firemním systémem K2 a rychlou komunikaci. Všechny naše požadavky jsou vždy vyřízeny k naší plné spokojenosti. Nadstavbou je správa marketingových kampaní e-shopu včetně sociálních sítí a cenné rady, aby byl výkon všech komunikačních kanálů co nejefektivnější. Využíváme rovněž grafických služeb, které jsou na vysoké úrovni.
Anna Boudyšová
Dlouho jsme hledali partnera, až jsme našli tvůrčí doupě jménem CS Technologies. Aneb spousta „ajťáků“, kteří rozumí své práci. Domlouvají se spolu, vymýšlí a hledají způsoby a cesty, jak vytvořit řešení, které je podle vašich představ a zároveň funguje. Jsou spolehliví a problémy řeší ihned. Navíc jsou to sympaťáci. :-)
Luboš Stolář
Školení firmy CS Technologies můžeme jenom doporučit. Odnesli jsme si plno užitečných rad a informací. Tvorba webu není jednorázová činnost a je potřeba na ní neustále pracovat a přizpůsobovat se dnešním trendům vyhledávání. Užitečná byl zejména workshop (osobní konzultace), kde měl každý individuálně možnost lépe identifikovat své zákazníky a s pomocí specialistů vymyslet lepší přístup k marketingu a s tím související podoby webových stránek.
Pavel Ungr
Školení týmu v CS Technologies bylo jedno z nejlepších školení, které jsem pro firmy dělal. Nadšený a zaujatý tým pro to, dělat všechno jinak a lépe byl pro mne skvělým publikem. Po 2 školeních jsem odjížděl s pocitem, že tu vzniká tým lidí, který tuto firmu může dostat na špičku oboru a to nejenom kvalitou služeb, ale zejména proklientským a lidským přístupem. Držím jim palce a doufám v jejich další úspěchy.
Marková VENTURA - VENKOV s.r.o.
Výborné školení i pro úplné laiky, kteří mají co dočinění s firemním webem.