Spustili jsme nový e-shop plný čerstvé zeleniny. - CS Technologies s.r.o.
12.07.2019

Spustili jsme nový e-shop plný čerstvé zeleniny.

Autor: Luboš NEHYBA
Rubrika: Novinky z vývoje

Najdete ho na adrese www.jamboz.cz Koupit si tam můžete zeleninu a bylinky z rodinné farmy, která leží v Čáslavi.

Ověřování adresy

Programátorsky bylo třeba vyřešit ověřování adresy zákazníka. Bedýnku si totiž může kupující vybrat malou, nebo velkou. Ty velké rozváží PPL jednou za 14 dní po celé České republice. Pokud ale chce někdo koupit malou, může si zvolit buď osobní odběr v Čáslavi, nebo rozvoz, který Jamborovi zajišťují osobně.

To se ale týká pouze okolí Čáslavi, Kolína a Kutné Hory. Přišli jsme proto s napojením na API Google Maps. Díky tomu ověříme, zda zákazník spadá do rozvozové oblasti. Ta je dále rozdělená na menší části. Z nichž každá má svůj čas, ve který bude rozvoz lokalitou projíždí. Zákazníkům pak přijde e-mailová notifikace s přesným časem závozu bedýnky.

Image 0

Předplatné

Další funkcí, kterou klient požadoval byla možnost objednat si předplatné. Není proto nutné chodit pravidelně každý týden na e-shop, abyste si mohli objednat svoji zeleninu. Stačí se přihlásit a vybrat kolik malých a velkých bedýnek týdně chcete odebírat. Zároveň se dá nastavit i období, kdy chcete odběr přerušit, třeba proto, že jedete na dovolenou.

Implementovali jsme i službu Balíkobot, která firmám usnadňuje expedici zboží pro dopravní firmy.

Image 1

Design a blog

Záležet jsme si samozřejmě dali i s grafickým designem webu. Tam jsme zakomponovali i perfektní úvodní video, které dodal klient. Celý e-shop  výborně doplňuje blog plný receptů. Ty paní Lucie osobně zkouší, ochutnává, sepisuje a ilustruje vlastními fotkami.

Image 2

Její zákazníci tak nemusí složitě vymýšlet, co z dodané zeleniny uvařit. Nápady na zpracování najdou přímo na webu. využijí tak pravidelně dodávané druhy zeleniny i sezónní nabídku a mají tak o důvod víc se na web vracet.

Pokud se vám řešení líbí a potřebujete něco podobného, ozvěte se nám.