Fomei a.s. - CS Technologies s.r.o.
Zpět na Reference

Fomei a.s.

 E-shop a marketing pro předního výrobce fotografického vybavení z Hradce Králové
37 230 nových návštěvníků za rok
812 hodin práce na projektu
8 měsíců ke spuštění od zahájení práce
131 % meziroční nárůst relevantních fanoušků na Facebooku

Cíle projektu

Když přišla z Fomei pozvánka do výběrového řízení, bylo hned jasné, že se jedná o profíky. Žádný jeden e-mail a obratem nám pošlete cenu, jak se to občas stává. Takhle to naštěstí neprobíhalo.

Přijeli jsme přímo do sídla společnosti, kde nás nechali udělat vstupní analýzu. Během ní jsme 8 hodin poznávali jejich podnikání, hromadili nápady a zjišťovali, kolik práce nás všechny čeká.

Vstupní analýza

Navržené řešení a postupy

V rámci výstupu z analýzy jsme představili kompletní strategii. Zahrnovala zrušení původního rozcestníku a sjednocení webu a eshopu na doméně fomei.com.

Dále jsme navrhli změnu informační architektury webu. Hlavní slabinou toho původního bylo nepřehledné rozdělení produktů do kategorií. Protože bylo oběma stranám jasné, že jsme na stejné vlně, mohli jsme se pustit do práce.

Vstupní analýza

Předimplementační práce

Začali jsme zpracováním kompletního wireframu a důkladnou analýzou klíčových slov. K vytvoření logických kategorií nám pomohl i card sorting.

Rozhodli jsme se dodržet rozdělení výrobků na ateliérové vybavení, optiku a tisk. Takhle rozdílný sortiment totiž znamená i odlišné uživatelské scénáře a persony, které bylo třeba při tvorbě webu zohlednit.

See Think Do Persona

Výsledek

Provedené změny měly okamžitý výsledek, který překvapil i nás samotné. Organická návštěvnost stránek vzrostla o 70 % už během prvních tří měsíců.

Postarali jsme se také o kompletní synchronizaci s Altrus Vario. To umožňuje zobrazení dealerských ceníků, nebo historie objednávek a faktur. Ceníky lze samozřejmě z webu exportovat v tiskovém formátu

SEO

Marketingové kampaně

Na promyšleném webu skvěle funguje i marketing. 
Pro Fomei kompletně spravujeme  kampaně od zbožových srovnávačů, přes PPC reklamu až po Facebook a Instagram. Zajišťujeme výkonnostní a brandovou reklamu i propagaci jednotlivých akcí, jako je třeba prodejní výstava FomeiTop.

Projekt tedy dlouhodobě vydělává a naše spolupráce s Fomei pokračuje.
Nápadů máme ještě mnoho.

Srovnávače PPC Sociální sítě

www.fomei.com Poptat podobné řešení