Serafin - byliny s.r.o. - CS Technologies s.r.o.
Zpět na Reference

Serafin - byliny s.r.o.

Zbrusu nový e-shop a účinné marketingové kampaně pro výrobce bylinných přípravků a přírodních léčiv.

86 % průměrný meziroční nárůst tržeb
+ 7 000 organický nárůst fanoušků FB stránky
120 tisíc nových návštěvníků za rok z vyhledávačů díky navržené obsahové strategii
115 % průměrný meziroční nárůst organické návštěvnosti

Zadání a cíle projektu

Výrobě bylinných čajů se v Serafinu věnuje celá rodina. Přijeli za námi přes celou republiku na vstupní analýzu ke tvorbě nového e-shopu. Do té doby měli starší B2B e-shop generující pár desítek objednávek měsíčně.

Rozhodli jsme se tedy zaměřit na zpřehlednění celého webu, oslovení koncových zákazníků a samozřejmě i následný růst tržeb.

Vstupní analýza

Navržené řešení a postupy

Díky vstupní analýze jsme pochopili, že cesta k zákazníkovi zde nebude tak jednoduchá. Jít cestou PPC reklamy na výrazy “prodej bylinných čajů” by bylo s ohledem na rozpočty klienta "sebevraždou". Jako vždy nám pomohl See-Think-Do framework a vytvoření person.

Výsledkem je e-shop,který, díky ohromnému úsilí našeho klienta, obsahuje  téměř stovku velice kvalitních článků o bylinkách a zdraví. Nejúspěšnější článek si přečetlo více než 4.000 čtenářů. Web dále obsahuje informace o veškerých bylinkách, které můžete u nás najít, katalog všech nemocí a rady jak je léčit.

See Think Do Copywriting SEO

Marketingové kampaně

Jedna věc je ale vytvořit obsah a druhá. naprosto stejně důležitá, je tento obsah předložit správným lidem. S ohledem na efektivitu a rozpočet se nejlépe jevila Facebook reklama. Nárůst fanouškovské základny o 5 000 za rok a dosah nejlepších příspěvků přibližující se 100.000 jsou jen jedny z mála zajímavých čísel této kampaně.

Postupem času jsme kampaně rozšiřovali o e-mail marketingživé webináře, vyhledávací kampaně a výkonnostní marketing. Díky tomu obrat e-shopu neustále roste a my se můžeme soustředit na další rozšiřování kampaní.

Sociální sítě  E-mail marketing    Facebook marketing  PPC kampaně

www.serafinbyliny.cz Poptat podobné řešení