Zpět na Reference

Neleň pro zeleň

E-shop a marketing pro internetové zahradnictví, které učaruje všem milovníkům rostlin.

Cíle projektu

Základním požadavkem byl plně responzivní eshop, který má uspět nejen v českém online prostředí, ale vzhledem k plánům majitelů i v zahraničí, hlavně v Německu.

Vstupní analýza

Navržené řešení a postupy

Abychom mohli splnit stanovené cíle, provedli jsme vstupní analýzu. Už od začátku nám bylo jasné, že se nemůžeme opírat pouze o kvalitní produkty, ale musíme uživatelům přidat něco navíc.

Tím bonusem je kvalitní obsah, který upoutá a hlavně obohatí každého uživatele. Navíc mu dodá pocit důvěry v online zahradnictví a jeho produkty.

See Think Do PersonaCopywriting  

Marketingové kampaně

Kompleteně spravujeme profil na Facebooku a vyhledávací kampaně na Googlu i Seznamu.Díky výborné spolupráci s klientem se nám daří přivádět na web zákazníky doslova za pár korun. Magazín na stránkách se totiž rychle plní zajímavými radami a tipy pro zahradníky.

Fanoušci značky se navíc na Facebooku vzájemně chlubí svými pěstitelskými úspěchy a tím se zvyšuje organický dosah kampaní. Funkční magazín plný užitečného obsahu rovněž pomáhá dohledatelnosti stránek.

Internetové zahradnictví ze Stěžer tedy prosperuje a nyní společně připravujeme expanzi do Německa.

SEO  PPC Sociální sítě

Vyjádření klienta

Dlouho jsme hledali partnera, až jsme našli tvůrčí doupě jménem CS Technologies. Aneb spousta „ajťáků“, kteří rozumí své práci. Domlouvají se spolu, vymýšlí a hledají způsoby a cesty, jak vytvořit řešení, které je podle vašich představ a zároveň funguje. Jsou spolehliví a problémy řeší ihned.

Navíc jsou to sympaťáci. :-)

Anna Boudyšová
www.nelenprozelen.cz Poptat podobné řešení