Zpět na Reference

GAPA cz a.s.

Zadání a cíle projektu

Gapa a.s. vyrábí od roku 1990 průmyslové váhy a zajišťuje i jejich kalibraci a úřední ověřování. Hlavním cílem projektu bylo zjednodušení nákupu a vytvoření přehledného prostředí pro zákazníky. Po technické strnáce jsme museli vyřešit propojení produktů a objednávek s interním systémem.
Vstupní analýza mimo jiné ukázala na důležitost přehledného rozdělení produktů. Jednotlivé kategorie jsou proto na homepage zobrazeny v dlaždicovém rozcestníku.

Vstupní analýza Webdesign CMS

Důležité filtrování produktů

Pro pohodlnější a rychlejší vyhledání odpovídajícího produktu jsme implementovali rozšířené filtry. Ty umožňují vyfiltrovat si produkt přesně podle požadavků zákazníka a odstraňují zdlouhavé hledání. Pro některé kategorie např. váhy a závaží se zobrazují jiné parametry pro filtrování.

Programování

Synchronizace produktů a objednávek

O zjednodušení práce a komfort klienta se postarali naši programátoři. Veškeré produkty a objednávky jsou totiž pravidelně synchronizovány s účetním systémem Helios. Odpadá tak nutnost aktualizovat produkty na dvou místech. Synchronizace se provádí včetně všech parametrů produktů pro filtrování.

Synchronizace

www.gapa-vahy.cz Poptat podobné řešení