Jak rychle dobýt kredit do PPC systémů?
Všechny články - Postupy
18.11.2013

Jak rychle dobít kredit do PPC systémů?

Rubrika: Postupy

Sepsali jsme pro vás návody, jak co nejrychleji dobít kredit do Heureky, Zboží, AdWords a Skliku.

Pro všechny reklamní a zbožové systémy platí jedno a totéž. Můžeme Vám vygenerovat faktury pro dobití kreditů přes bankovní převod.

Avšak tato metoda má zpoždění několika dnů. V případě Googlu AdWords například 5 - 10 dnů. Pro co nejrychlejší nasazení kampaní doporučujeme používat pro dobíjení kreditu kreditní kartu. Kredit se tak přičte téměř okamžitě.

Z navázání platební karty nemusíte mít strach. Systémy, přes které transakce probíhá, jsou pod záštitou konkrétní banky, které mají ověřené systémy. 

Sepsali jsme pro vás návody - jak na to:

Heureka

 1. Potřebujete se přihlásit pod svůj účet. Pokud přihlašovací údaje nemáte, spojte se s kolegou, který má Váš online marketing na starosti.
 2. Po přihlášení pod svoji ikonou v pravo nahoře zvolte správa eshopu a poté přejděte na stav kreditukde je velké modré tlačítko Dobít kredit. Klikněte na něj.
Image 2
 1. Zadáte částku pro dobití. Minimální cena dobití je 1 000 Kč. Pro naši správu je důležité mít v peněžence k dispozici alespoň 2 000 na měsíc. Potvrďte částku.
 2. Objeví se obrazovka s možností výběru přes Vaše internetové bankovnictví, nebo kreditní kartu. Postupujte dle pokynů online brány.
 3. Hotovo.

Google AdWords

 1. Potřebujete se přihlásit pod svůj účet. Pokud přihlašovací údaje nemáte, spojte se s kolegou, který má Váš online marketing na starosti.
 2. V Google AdWords klikněte v horní liště na tlačítko s ozubeným kolečkem - (Nastavení).

Image 3

 1. Zvolíme z nabídky položku Fakturace.
 2. Přidáme nový způsob platby - Nastavíme kreditní kartu (zadáme údaje) - Způsob platby necháme na manuálně!
 3. Hotovo.

Sklik a Zboží.cz

Tyto služby mají společnou tzv. peněženku, do které se dobíjí kredit. Rozhraní vypadá takto:

Image 1

Pokud už takovouto peněženku využíváte, spojte se s kolegou, který má Váš online marketing na starosti.

 1. Přihlašte se do účtu peněženky
 2. U požadované služby (Zboží, Sklik) klikněte na Dobít kredit a postupujte dle pokynů. Opět je tam možnost online platby, takže kredity se přičtou téměř okamžitě.
 3. Hotovo.
aktualizováno 7. 4. 2014