Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod Reference Webové prezentace

Hotelová škola Hradec Králové

Cíle projektu

Náš stávající klient prvozující soukromou střední školu se na nás obrátil s prosbou o marketingovou podporu, jejiž hlavní cíl byl stanoven na zvýšení počtu nových studentů přicházejících převážně ze základních škol. Z tohoto důvodu byla vytvořena marketingová strategie vedoucí ke splnění zvoleného cíle. Její nedílnou součástí byla i úprava stávajících webových stránek, které neodpovídaly současným trendům.

Značná část úpravy stránek spočívala v copywritingu. Bylo nutno vytvořit novou obsahovou strategii a sepsat texty pro všechny vstupní stránky, o což se postaral náš copywriter Libor. Při psaní textů jsme se snažili co nejvíce vcítit do potřeb studentů posledních ročníků základních škol a proto jsme texty rozdělili do dvou částí - texty oficiální a texty cílené na studenty. Přímo pro studenty jsme totiž vytvořili unikátní obsah, který je psán přímo pro ně. Toho bylo dosaženo prostřednictvím smyšlené postavy, studenta, který provádí návštěvníky webu po všech důležitých vstupních stránkách a co je důležité, texty jsou psány tak, aby byly studentům co nejbližší.

Kromě psaní textů byla značně upravena grafická podoba stránek. Ta spočívala ve zpřehlednění navigace na stránkách a celkové modernizaci.

author
Za tuto zakázku zodpovídá:Tomáš Mencák
rok realizace: 2014
Hotelová škola Hradec Králové http://www.hotelovka.cz Hotelová škola Hradec Králové
Co bylo nutné vytvořit
  • marketingová strategie
  • obsahová strategie
  • copywriting
  • grafická úprava webu
O co se dále staráme
  • podpora na sociálních sítích
734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit