Tvorba webů a eshopů

Roman Kočvara
Spolupráce se společností CS Technologies naší firmu SVEZENIČKO posunula zase o krok dále, především v oblasti internetového vyhledávání, SEO a následných prodejů našich služeb přes internet. Společnost má kreativní, schopný, mladý team lidí, kteří reagují flexibilně na naše požadavky. VŘELE DOPORUČUJI …
Filip Flach
Hledal jsem firmu, která dokáže posunout moji webovou prezentaci na vyšší úroveň. Požadavky na moderní design, optimalizaci pro vyhledávání a snadnou obsluhu stránek dokonale splnila společnost CS Technologies. V ní jsem nalezl partnera, který problematice rozumí a je schopen nejen splnit mé požadavky, ale nabízet a realizovat zajímavá řešení na základě svých bohatých zkušeností. Pokud hledáte mladou, šikovnou firmu se zkušenostmi a perspektivou, mohu CS Technologies doporučit.
Tomáš Horáček
Na spolupráci s firmou CS Technologies oceňuji individuální přístup k řešení problémů s ohledem na propojení publikačního systému EasyWeb s vlastním firemním systémem K2 a rychlou komunikaci. Všechny naše požadavky jsou vždy vyřízeny k naší plné spokojenosti. Nadstavbou je správa marketingových kampaní e-shopu včetně sociálních sítí a cenné rady, aby byl výkon všech komunikačních kanálů co nejefektivnější. Využíváme rovněž grafických služeb, které jsou na vysoké úrovni.
Anna Boudyšová
Dlouho jsme hledali partnera, až jsme našli tvůrčí doupě jménem CS Technologies. Aneb spousta „ajťáků“, kteří rozumí své práci. Domlouvají se spolu, vymýšlí a hledají způsoby a cesty, jak vytvořit řešení, které je podle vašich představ a zároveň funguje. Jsou spolehliví a problémy řeší ihned. Navíc jsou to sympaťáci. :-)