Školení

Roman Bašta - Dike s.r.o.
Považuju se za špatného a nevzdělaného uživatele. A z toho důvodu velmi oceňuju způsob vedení workshopu, strukturování témat, srozumitelnost obsahu, příklady a celkovou péči. A ještě něco, co je nesmírně důležité. CS Technologies s.r.o. je ajťácká firma, která mluví česky.
Jitka Dimmerová - Auto SAS s.r.o.
Školení pořádané společností CS Technologies splnilo očekávání. Je vidět velká snaha pomoci s problematikou SEO. Školení bylo kvalitně připravené, srozumitelné, organizace na 1 a atmosféra přátelská. Určitě doporučuji všem.
Radka Rydlová, Renata Kopecká - manmat.cz
Líbilo se mi podání informaci od lektora. Jasně, stručně bez zdlouhavého teoretického přednesu a hlavně s mnoha praktickými příklady, což si myslím, že dá člověku vždy nejvíc, aby danou problematiku pochopil. Koláče, káva, oběd - výborné.
Luboš Stolář
Školení firmy CS Technologies můžeme jenom doporučit. Odnesli jsme si plno užitečných rad a informací. Tvorba webu není jednorázová činnost a je potřeba na ní neustále pracovat a přizpůsobovat se dnešním trendům vyhledávání. Užitečná byl zejména workshop (osobní konzultace), kde měl každý individuálně možnost lépe identifikovat své zákazníky a s pomocí specialistů vymyslet lepší přístup k marketingu a s tím související podoby webových stránek.
Marková VENTURA - VENKOV s.r.o.
Výborné školení i pro úplné laiky, kteří mají co dočinění s firemním webem.