Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod Služby Tvorba eshopu Importy

Importy produktů

Datové médium musí obsahovat dokument XML definující jednotlivé položky katalogu. Data mohou být dodána mimo XML formátu i v CSV, XLS, TXT, ale jejich zpracování bude vyžadovat větší objem programátorských prací.

Pokud budete požadovat importovat i fotografie, je nutné, aby datové médium tyto fotografie obsahovalo. Případně aby XML dokument definující jednotlivé položky katalogu obsahoval jednoznačné reference na tyto fotografie v externím zdroji (URL, FTP).

Počet fotografií a jejich velikost není limitován. Při importu systém EasyWeb provádí změnu velikosti fotografií a datovou konverzi do formátu JPG.

Všechny položky katalogu by měly obsahovat unikátní identifikátor (např. katalogové číslo). V případě že unikátní identifikátor neexistuje, bude za tento identifikátor považován název položky. V tomto případě má ale import omezení a sice ten, že nelze importovat více položek se stejným názvem.

Pokud je požadováno katalogové položky kategorizovat, je nutné, aby datové médium obsahovalo XML definici stromu kategorií a všechny položky katalogu obsahovaly jednoznačnou referenci (vazbu) do tohoto stromu kategorií. Pokud je položka katalogu zařazena do více kategorií, je nutné, aby obsahovala všechny tyto reference (vazby) do stromu kategorií.

Cenovou kalkulaci importu lze poskytnout až po předání a analýze datového média. Chyby v dodaných datech mohou celý import zkomplikovat a mají vliv na konečnou cenu služby.

734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit