Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Úvod CMS Demo

Demo publikačního systému EasyWeb

Před navázáním spolupráce s jakýmkoliv poskytovatelem internetových řešení doporučujeme vyzkoušet publikační systém. Obsah je tím nejdůležitějším faktorem úspěšnosti Vašich webových stránek a bude potřeba s ním neustále pracovat. Systém by Vám měl nabídnout dostatečný komfort a umožnit snadnou ovladatelnost Vašich stránek. Kromě základních možností úpravy textů je potřeba editovat meta informace, hezké url adresy. Provozovatelé eshopů, kteří potřebují rychle a efektivně spravovat velké množství nabízených produktů, ocení hromadné funkce. Důležitým faktorem je rychlost prováděných změn.

Chcete si EasyWeb vyzkoušet?

Systém Vám rádi předvedeme nebo Vám poskytneme demoverzi. Náš systém je velice variabilní a proto nám napište jaké webové stránky chcete spravovat a jaké funkce nebo moduly Vás zajímají nejvíce. My Vám poskytneme demoverzi nakonfigurovanou tak, aby jste si mohli co nevěrněji představit, jak se Vám bude pracovat s Vašimi novými stránkami nebo eshopem.

734 550 710
info@cstechnologies.cz

Ak. Heyrovského 1178

Hradec Králové

500 03

Popište, co by Vás zajímalo a my se s Vámi v nejkratším možném termínu spojíme.

Položky označené * je nutné vyplnit