24. 2. 2015

Školení v Coolworkingu nekončí, budeme pokračovat

Rubrika: Školení

Máme za sebou seriál školení v Coolworkingu na téma online marketing a musím říct, že to bylo super. Hlavně díky vám všem, kdo jste na naše školení chodili. Zajímá vás, co bude dál?

Všechno ale hezky popořadě. Nejdřív se pojďme podívat na jakých všech přednáškách a workshopech jsme se v únoru v Coolworkingu potkali. Ke každé události přikládáme také prezentaci ke stažení pro ty, kdo ji ještě nemají.

SEO 2015 - nové trendy vyhledávání

Úvodního slova a zahájení tohoto seriálu se ujal Adam Švanse jako správný kapitán vlajkové lodi CS Technologies. O jeho přednášce na téma SEO už na našem blogu jeden článek vznikl, a protože bych se nerad opakoval, tak vás na něj odkážu.

Prezentace ke stažení zde.

Image 2

Copywriting 2.0 - proměňte návštěvníky v zákazníky

Následoval praktický workshop věnovaný copywritingu kterého jsem se ujmul já (Libor jméno mé), a slovy člověka s velkým sebekritickým míněním si troufám říct, že to nebylo vůbec špatné. Šlo o workshop ve velmi přátelské atmosféře se zaměřením na to, co předchází tvorbě dobrého textu. S tímto nutným základem mohou účastníci velmi dobře rozvíjet své copywritingové aktivity a psát vysoce konverzní texty.

Prezentace ke stažení zde.

Image 0

Základní byznys strategie na Facebooku

Facebooku se měl ujmout Honza Vlasák, ale pro nemoc řádící ve firmě jsem se školení ujal zase já. Naštěstí jsem se to dozvěděl dostatečně včas a mohl si školení připravit. I díky tomu bylo školení, doufejme, pro všechny užitečné a odnesli si z něho alespoň pár cenných rad a odkazů na užitečné nástroje.

Zde bych rád poděkoval Davidu Lörinzovi, jehož školení pro mě bylo velikou inspirací.

Prezentace ke stažení zde.

Image 1

Placená reklama na internetu

Cyklus uzavřela Markéta Valentová, naše specialistka na PPC, se svým školením Placená reklama na internetu. Markéta si dala za cíl, aby mělo školení pro účastníky hlavně nějakou přidanou hodnotu, a proto se zaměřili na 4 tipy, jak spravovat kampaně, aby vydělávaly a neutrácely investované peníze.

Prezentace ke stažení zde.

Co bude dál

Určitě něco bude, ale ještě nemáme přesnou podobu další spolupráce s Coolworkingovým centrem v Hradci Králové. Rádi bychom ve školeních pokračovali a připravili pro vás řadu dalších užitečných přednášek a workshopů, ať už ve stejném rozsahu, jako byla ta dosavadní, nebo ve větším. Asi obojí. Sledujte proto naši stránku na facebooku a také stránku Coolworkingu, kde se vše včas dozvíte.

Musíme si teď trochu odpočinout, načerpat síly a přípravit nová školení. Jestli se chcete podílet na tom, co budeme dál školit, napište nám do komentářů u tohoto facebookového příspěvku vaše nápady a témata, která byste od nás rádi slyšeli. Budeme rádi za každý váš nápad.